Hakan Kırkoğlu 29 Mayıs 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 29 Mayıs - 4 Haziran 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta bir yandan yakın çevrenizdeki konular, değişiklikler hayatınıza hız ve hareket getirirken, bir yandan da iş ve sorumluluk açısından daha düzenli ve gayretli olmaya çalışmalısınız. Daha uzun vadeli ve ciddi düşünmekte fayda var. Haftanın ilk günlerinde iletişimde, görüşmelerde ve yolculuklarda, hatta sözlerinizde daha dengeli ve temkinli olmaya bakın. 1’inden itibaren daha çalışkan ve düzenli olabileceğiniz fırsatlar var. Daha yapıcı bir çalışma içinde olabilirsiniz. Aşkta da yeniliklere ve heyecana açıksınız.

Boğa Burcu
Bu hafta harcamalarınızı ve kaynaklarınızı daha iyi kullanmaya özen göstermelisiniz. Özellikle haftanın ilk günlerinde finansal konularda daha fazla endişe ve huzursuzluk söz konusu olabilir. Kaynaklarınızı doğru değerlendirmeye çalışın. Kendinizi olumsuz duygulara teslim etmemelisiniz. 1 Haziran ve sonrasında daha yapıcı bir gayret içerisindesiniz. Bugünlerde çocuklarla ilgili ya da daha eğlenceli olabilecek uğraşlar var. Yaratıcı olabileceğiniz, kendinizi özgür hissedebileceğiniz şeylere zaman ayırmalısınız.

İkizler Burcu
Bu hafta Güneş ve Mars burcunuzda ilerlerken son derece güçlü, mücadeleci ve girişkensiniz. Ancak bazı engellerin de olabileceğini farketmelisiniz. Özellikle ilişkilerde, ortaklı konularda karşıtlık, muhalefet ya da düşmanlıkla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle olaylara yaklaşımızda daha sakin kalmaya çalışın. 1 Haziran itibariyle eve, ailenize, yerleşiminize ait konularda daha yapıcı olabilirsiniz. Evde yapılabilecek çok işiniz olabilir. Hafta sonu yaklaşırken yakın beraberlikler ve aşkta daha pozitif olabileceğiniz imkanlar var.


Yengeç Burcu
Bugünlerde zihinsel açıdan kendinizi daha sakin ve güven içinde kılmaya özellikle önem vermelisiniz. Tam olarak kontrol edemediğiniz nedenler, gizli kalmış şeyler ya da düşünce dünyanızdakiler sağlığınızı, bedensel ve ruhsal açıdan daha fazla geriyor. Sakin bir farkındalık geliştirmelisiniz. 1 Haziran’la birlikte yakın çevrenizde, görüşmelerinizde daha yapıcı ve çalışkan olabilirsiniz. Eğitsel uğraşlar ve meraklar sizi daha çok çekebilir. Hafta sonu yaklaşırken ilişkilerin, ortaklıkların hayata bakış açınızı etkileyebileceğini görebilirsiniz.

Aslan Burcu
Bugünlerde daha çok sosyal konu, gruplarla ilgili işler ve gelecek beklentileriniz öne çıkıyor. Kendinizi daha pozitif ve girişken hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde aşkta, çocuklarla ilgili alanda ya da kişisel açıdan önemsediğiniz konularda daha fazla tartışma ve sıkışıklık söz konusu olabilir. 1 Haziran civarında maddi alanda, işe yönelik konularda daha çalışkan ve becerikli davranabilirsiniz. Ayrıca hafta sonu yaklaşırken, arkadaşlıklar içinde ve yakın çevrenizde daha fazla destek ve iyimserlik içindesiniz.

Başak Burcu
Bu dönemde işe ait konulara ve sorumluluklara özellikle dikkat etmek gerekiyor. Gerek özel hayatınıza, eve ait gelişmelere, gerekse iş hayatınıza daha sakin ve dengeli biçimde yaklaşmalısınız. Aynı anda birden ortaya çıkabilecek durumlar yüzünden kendinizi oldukça zorda hissedebilirsiniz. Neyse ki 1 Haziran’la birlikte atacağınız adımlar daha etkin olabilir. Bugünlerde göstereceğiniz çaba sayesinde kalıcı işler yapabilirsiniz. Bu dönemde aşkta ve duygusal alanda çok huzurlu olmayabilirsiniz. Bu alanda beklenmedik gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu
Bugünlerde İkizler burcunda ilerleyen Güneş ve Mars düşüncelerinizi daha fazla kişiyle paylaşabileceğiniz, keşif içinde olabileceğiniz imkanlara işaret ediyor. Görüş ve inançlarınızda daha keskin ve tartışmacı olabilirsiniz. İnandırıcı olmakla birlikte bu durumda daha fazla tartışma ve çatışma anlamına da gelebilir. Sözlerinizde daha dengeli kalmaya bakın. 1 Haziran’la birlikte işle ilgili konularda fedakarlık göstermek ve daha kabullenici olmak gerekebilir. Neyse ki aşkta ve arkadaşlıklarda daha pozitif günlerdesiniz.

Akrep Burcu
Bugünlerde sağlığınıza, çalışma ortamınızdaki gelişmelere daha sakin ve temkinli biçimde yaklaşmaya bakınız. Zihinsel açıdan yorucu olabilecek durumlar ve stresler var. Özellikle haftanın ilk günlerinde bazı kontrol dışı durumlar zorlayıcı olabilir. Zihninizdeki ikiliklerden kurtulmaya bakın, beden ve ruh sağlığınıza önem verin. Neyse ki 1 Haziran ile birlikte daha etkin ve çalışkan olabileceğiniz imkanlar da var. Bu dönemde ilişkilerinizde ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda şartları aşırı zorlamamak ve daha sakin kalmak gerekiyor.

Yay Burcu
Bu hafta karşı karşıya gelen Mars ve Satürn özellikle evlilik, ortaklıklar ve işle ilgili konulara daha fazla engel ve sıkışma getirebilir. Yılın bu dönemde önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içindesiniz. Ancak tartışma ve ayrılık çıkarabilecek gelişmelere dikkat etmek gerekiyor. Kimi zaman sinirlerinizi gerebilecek durumlar ortaya çıkabilir. Yine de 1 Haziran’la birlikte özellikle hedeflerinizde ve sorumluluk gerektiren konularda daha kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde aşkta iniş çıkışlar ve sürprizlere daha açık olmalısınız.

Oğlak Burcu
Bu dönemde iş ve sağlık konularına daha çok özen göstermelisiniz. Fiziksel açıdan zorlayan ya da tüketen koşullar söz konusu olabilir. İş ortamında çift durumlara, düşmanlıklara, tartışmalara akılcı yaklaşmak gerek. Fedakarlıklar da söz konusu olabilir. Neyseki 1 Haziran ile birlikte, düşüncelerinizi daha etkin paylaşabileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Uzaklarla ilgili bir konu için daha fazla çaba göstermeniz söz konusu olabilir. Hafta sonu yaklaşırken kendinizi daha iyi gösterebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.

Kova Burcu
Bu dönemde İkizler burcundaki gezegenler daha fazla risk aldığınızı ve yaratıcı konularda iddialı olduğunuzu anlatıyor. Ancak aşkta, çocuklarla ilgili konularda tartışma çıkarabilecek koşullara dikkat etmek gerek. Gelecek beklentilerinizde, arkadaşlıklar içinde daha toleranslı olmaya bakmalısınız. 1 Haziran’la birlikte, ortaklı bir konuda, finansal alanda aşılması gereken bir durum söz konusu olabilir. Kendinizi endişelere kaptırmamalısınız. Hafta sonu yaklaşırken, yolculuklar, uzaklarla ilgili pozitif gelişmeler daha fazla ümit getirecek.

Balık Burcu
Bugünlerde daha fazla koşturmaca ve yorucu olabilecek baskılar söz konusu olabilir. Bu nedenle daha planlı, programlı olmaya özen göstermelisiniz. Evinize, ailenize yönelik konularda çaba gösterilmesi gereken durumlar olabilir. Evdeki güvenlik ve huzura da dikkat edin. 1 Haziran civarında eşinizle ya da ortaklaşa bir konuda sağlamlaştırılması gereken bir iş söz konusu olabilir. Ortak çaba gerekebilir. Bu dönemde evde ya da meşgul olduğunuz konularda, gelecek beklentileriniz yönünde daha olumlu kalmaya özen göstermelisiniz.