Dinçer Güner 29 Mayıs-4 Haziran 2017 Haftası Burçlar

Dinçer Güner

Astrolog Dinçer Güner 29 Mayıs - 4 Haziran 2017 Haftalık Burç Yorumları

Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. Mars Yengeç burcunun sembolize ettiği vatan, millet, halk, aile, yuva, mide, beslenme ile ilgili konularda oldukça zorlanacağımız bir sürece girdiğimize işaret etmektedir.

Ailemizi, yuvamızı korumak için son sürat savaşabileceğimize işaret etmektedir. Bu süreçte çatıştığımız alan ailemiz, annemiz ile ilgili konular olabilir. En çok taşınma, yer değiştirme gibi etkilerin olduğu dönemdir. Komşularla anlaşmazlıklar yoğun bir şekilde yaşanabilir. Ev içinde huzuru yakalamak zor olacaktır.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. Sizlerin mücadele alanınız artık ev, yuva, aile, yerleşime ait konular üzerine olacaktır. Ev ile ilgili tamirat, tadilat gibi konular ilgilenmeniz gerekebilir. Aile bireyleri ile aranızda gerginlikler, sürtüşmeler meydana gelebilir.

Taşınma durumu olacak ise bu keyifle değil de daha çok gerginlik ve aksiliklerle mücadele ederek gerçekleşebilir. Geleceğe yönelik planlar yapıp, harekete geçmek için çok güçlü bir şekilde içsel istek duyabilirsiniz. Fakat bir süre daha beklemenizde fayda var. En azından Temmuz ayına kadar bekleyin. En çok çatıştığımız alan ailemiz, annemiz ile ilgili konular olabilir. En çok taşınma, yer değiştirme gibi etkilerin olduğu dönemdir. Komşularla anlaşmazlıklar yoğun bir şekilde yaşanabilir. Özellikle mide daha hassastır. Yenen yiyeceklerin daha fazla bol su ile yıkanması gerekir, besin zehirlenmelerine dikkat! Mide şikayetlerinin en çok yaşandığı süreçtir.


Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Tüm kişisel girişimlerinizin olumlu sonuçlanacağı, cesaret gerektiren işlerde başarıya ulaşacağınız, temkinli ve kontrollü bir şekilde alacağınız her türlü riskin başarıya ulaşacağına işaret etmektedir. Eğer ki hayatınızda ciddi biri yok ise özel anlamda, bu 10 günlük dönemde düşüncelerinizi değiştirecek, ciddi bir ilişki veya bir ortaklığın adımları atılabilir. Bazılarınız bu 10 gün içinde evlenme teklifi alabilirler. Bu hafta yine eğer estetik bir müdahale yaptırmak isterseniz de sonuç sizi tatmin edecektir. Ticari işlerinizde olumlu gelişmeler bekleyebilir. Hafta başındaki yurt dışı ve yabancılarla ilgili olan sorunların hızlı bir şekilde çözülmeye başladığını görebilirsiniz. Gücünüzü toparlama, yaşamdaki hedeflerinize kitlenme zamanı artık! Uyuma, tembellik yapma zamanı değil, hedef belirleme ve harekete geçme zamanı.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. İş hayatınızda takıntılı davranışlardan uzak durun veya yöneticinize, patronunuza kafayı fazla takmayın. Belki yanlış bir eleştiri alabilir ya da sinirinizi bozacak bir durum meydana gelebilir. Fakat fazla takılmayın, işinizi yapmaya devam edin. İş ve kariyer konularınızda suçlayıcı davranışlardan uzak durmanızda yarar var. Eğer ki yalnızsanız olası partner seçiminizi iş ortamınızdan, müşterinizden veya iş bağlantılı kişilerden seçmemenizde yarar var. İş konularında mobinge maruz kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek Finansal konularda gelenin gittiği, harcamaların denetim altına alınmakta zorlanıldığı, finansal konularda stres ve mücadele dönemi sona eriyor ve yerini iletişim, kardeşler, komşularla ilgili konulara bırakıyor.

Fikirleriniz, düşünceleriniz yakın çevreniz tarafından onaylanmayabilir. Komşularınızla ve kardeşlerinizle aranızda gerginlikler oluşabilir. Araç kullanan arkadaşlarım, lütfen muayenenizi yaptırın, aracınızın arızalarını dikkate alın. Trafikte onla bunla kapışmayın, trafikte sinirleriniz çok daha hassas olacaktır. Mide kanamaları, mide ile ilgili operasyonların en sık gerçekleştiği dönemdir diyebiliriz. Mars’ın savaşma gücü Yengeç burcunda direk tavırlı bir şekilde olmaktan çok, daha duygusal, duygu odaklı bir savaş söz konusudur. Duygusal karmaşa, depresyon, anksiyetenin en çok meydana geldiği zamanlardır diyebiliriz.

Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Gizlilik içinde yürüteceğiniz her türlü iş başarıya ulaşacaktır. Yapacağınız işleri bir süre kimseyle paylaşmak istemeyebilir, gizlilik içinde yürütebilirseniz. İlişkiler arenası bir parça zorlu gelebilir, partner veya ortağınızla didişebilirsiniz. Bu hafta kendinizi garip bir rekabet içinde bulabilirsiniz. Daha sağlam güvenilir kaynaklar ile ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz daha kendinize dönme zamanındasınız. Yalnızlık temaları ağır basacak olsa da, şu birkaç haftalık süreci yaşamdan tam olarak beklentiniz nedir, kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz özellikler nelerdir bunları düşünüp sorgulayabilirsiniz. Ayrıca sigara gibi kötü alışkanlıkları da bırakmak için gerekli manevi gücü kendinizde bulabilirsiniz. Evet aslında bu etkileşim manevi güç gerektiren, yapmayı düşündüğünüz ne varsa yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Fiziksel görüntünüzle ilgili bir durumu gereksiz yere takıntılı haline getirmeyin. Bu hafta fiziksel bir değişim yapmak, estetik olmak, saç renginizde majör değişimler yapmak için de pek uygun değil. Bilmediğiniz, etmediğiniz karanlık yerlerde, sokaklarda tek başınıza çok fazla dolaşmayın. Özel hayatınızda da bir şeyleri takıntı haline getirmeyin. Cinsel sorunlar, cinsel problemler söz konusu olabilir. Birileri size şu dönem kendinizi değersiz hissetmenize neden olacak davranışlarda bulunabilirler, ama çok da fazla sallamayın. Yurt dışı ve eğitim konularında da baskıcı, zorlayıcı, takıntılı bir şekilde davranmamaya özen gösterin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek Sizleri agresif ve sinirli yapan, süreli mücadele etmenizi sağlayan, hastalıklarla boğuşmanızı sağlayan gezegen artık burcunuzdan çıkıyor. Ee bu bence sizler için harika bir haber!

Şimdi Mars, biraz finans evinizi okşayacak. Finansal anlamda gelirlerinizi idare etmeniz zorlaşabilir. Stres ve mücadele çağrılacağınız alan para kazanma ile ilgili olacaktır. Bu böyle bir dönemdir ki, para geldiği gibi gider hem de oluk oluk gider. Yahu bu para neye gidiyor böyle anlamadım gitti dersiniz sürekli! Para kazanmak için daha çok çaba ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. Evet bu süreçte masraflar artacak üzgünüm, ama merak etmeyin gelmeyen bir şey gitmez. Gelmesi için çok çalışacak hatta bazen stresli olacaksınız. Ev ile ilgili sıkıntılar, hırsızlık olayları, evde yanıcı aletler yüzünden çıkan sorunlara sıkça rastlanabilir. Duygusal konular daha yorucu bir hale gelebilir. Kaprisler, duygu dünyasını yoran gelişmeleri sıkça yaşama potansiyelimiz vardır.

Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Dostlarınız veya arkadaşlarınızla birlikte uzun vadeli bir projeye veya ortaklığa soyunabilirsiniz. Bu hafta etkisi güçlü bir organizasyonda yer alabilirsiniz. Özellikle erkek arkadaşlarınızdan bu hafta önemli destekler alabilir, fayda görebilirsiniz. Dostlarınıza veya partnerinize karşı görev ve sorumluluklarınız artabilir. Arkadaşlarınızdan sağlam, kalıcı, güzel desteklere işaret etmektedir. Dostlarınız sayesinde yaşamınızda çözümsüz gibi görünen bir sorunun üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Özellikle erkek arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işlere girişebilirsiniz. Bu hafta organizasyonlar yapabilir, arkadaşlarınızı bir araya toplayabilir, özel davetler organize edebilirsiniz. Bu hafta dostlukları pekiştirmek, sağlamlaştırmak, yararlı işler yapmak için çok güzel bir hafta olacak.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Özellikle kadın arkadaşlarınızla aranızda hırs, rekabet gibi durumlar olursa bundan uzak durmanızı tavsiye ederim. Arkadaşlarınız sizi veya siz arkadaşlarınızı bu hafta takıntılı bir şekilde sahiplenebilirsiniz. Bu hafta kredi çekmek, borç almak veya vermek, maddi anlamda risk almak için pek de uygun değil. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile yakından ilgilenmeniz gerebilir. Sizi kötü yola çekebilecek, kötü fikirli, niyetli kişilerden bu hafta uzak durun. Eğer ki yalnızsanız partnerinizi dost ve arkadaş çevrenizden pek seçmemeye özen gösterin. Katılabileceğiniz kalabalık gruplar ya da organizasyon, eğlence yerlerinde tanışacağınız kişilere gönlünüz kayabilir, yeni birileri ile tanışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek Dürüst olmak gerekirse sizlere şimdiden geçmiş olsun kartı gönderdiğimi varsayın arkadaşlar. Mars, Yengeç burcunda düşüştedir. Yani aslında vaad ettikerini yerine getirirken zorlanmalar, endişeler getirir.

Bu da demek oluyor ki, öncelikle duygusal anlamda endişe ve kaygı sizlerle beraber olacak. Bunun yanı sıra stres ve mücadeleye çağrılacaksınız. Hayatınızda önemli başlangıçlar yapmak, girişimlerde bulunmak için büyük istek ve arzu duyacaksınız. Hatta bence yakınınızdaki İkizler ve yükselen İkizler burcu birileri ile son bir ayları nasıl geçmiş diye sohbet edin. Çünkü Mars onlardan size geçecek. Yalnız Mars sizlere, acele ve hızlı hareket etmenizi sağlayacağından dolayı dikkatsizlik yüzünden kesikler, sakarlıklar, çarpmalar, düşmeler meydana getirebilir, dikkat diyelim! Mars, sizlerin sabır katsayınızı da ölçecektir. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Bu hafta iş değiştirmeyi düşünüyorsanız veya terfi gibi bir beklentiniz var ise gerçekleşebilir. Eğer iş arıyorsanız bu hafta birinin aracılığı ile iş bulabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hedef belirlemek, kendinize çeki düzen vermek, yanlış giden tarafları belirleyip bunlar üzerinde çalışmalar yapmak, sağlam projelere girmek, görev almak için oldukça uygun bir hafta.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Ortaklık ve partner ilişkilerinde ise zorlayıcı etkiler söz konusu olabilir. Eşinizin veya ortağınızın üzerinde baskı kurmayın. Gereksiz kıskançlık veya kaprislerle onları hayattan soğutmayın. İkili ilişkilerde intikam ve hırs duygularından uzak durmanızda yarar var. Eğer ki hayatınızda kimse yok ise, partneri iş ortamınızdan seçmemeye özen gösterin. İkili ilişkiler ve özel hayatta gergin etkiler söz konusu olacak. Varsa partneriniz aldatmamaya özen gösterin. İlişkiler olası küçük bir hatayı gereksiz yere çok fazla büyütmeyin. Bu hafta ortaklık kurmak için de pek uygun değil.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek Ben bu geçişten pek mutlu olmadım sizler için açıkçası. Çünkü en çok harekete, motivasyona, mücadele ve savaşma gücüne ihtiyacınız olduğu anda, birden enerjiniz düşebilir, tembellik hayatınızın ortasına çöreklenebilir.

Gizli bir takım işler, gizli kapaklı durumlar başınıza iş açabilir. Hadi canınızı biraz daha sıkayım, gizli düşmanlarınız arkanızdan iş çevirmek için pusuda yatıyor olacaklar. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Sağlığınıza da dikkat edin. Ateşli bir takım rahatsızlıklar olabilir, mideniz hassaslaşabilir, yedikleriniz dokunabilir. Aslında harika fırsat ve şanslar elde edeceksiniz. Fakat işte bu gibi sorunlarda fazla canınızı sıkmasın. Ani patlamalar, öfkelenmeler oluşabilir. Hayır! Aslında Mars bu kadar lanet bir gezegen değil. Çünkü size motivasyon ve enerjide sağlayacaktır. Hayatınızda elde etmeyi planladınız hedefleriniz için enerji ve ataleti bu dönem Mars sayesinde alacaksınız. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Yurt dışı ile ilgili işleriniz, eğitim, yabancılarla ilgili konularda olası sorunların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Bir de bu hafta size iyi gelecek, kendinizi iyi hisssetmeninize yardımcı olacak bir seyahat organize edebilirsiniz. Felsefe veya din gibi konular üzerinde araştırmalar, çalışmalar yapabilirsiniz. Bu hafta biraz daha bencil olup, sizlere iyi gelen hobilerinize yönelin. Kendinize zaman ayırın. Kendiniz için daha çok bir şeyler yapabilirsiniz. Keza hobi sayılacak konulara yönelebilir, kursa veya seminerlere de katılabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Özellikle sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Diz, diş, deri, kemik, böcek sokmalarına karşı dikkat edin. İş ortamınızda sizin kontrolünüz dışına değişimler meydana gelebilir. Özellikle kadın iş arkadaşlarınızla aranızda rekabet, hırs, yarış gibi durumlar oluşabilir. Belki de bu hafta bir check up programından geçebilirsiniz. Beslenme şeklinizi yeniden düzenlemeniz gerekebilir. İş ortamınızda, birlikte çalıştığınız kişilere karşı takıntılar oluşturabilir. Kolay kolay hataları affedemeyebilirsiniz.


Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. İş ve kariyer hayatınızda bir süredir stres ve mücadele geçtiğiniz var sayarsak bu geçiş size nispeten daha iyi gelecek. Fakat sosyal ve arkadaşlık ilişkileri sabır testinden geçebilir. Arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler, huzursuzluklar çıkabilir.

Arkadaşlarınızla aranızda garip bir rekabet ve kıskançlık duygusu oluşabilir. Onların iyiliği için onları savunurken kendinizi suçlu pozisyonunda bulabilirsiniz. Dikkat edin! Sosyal ilişkileriniz bir süreliğine gergin hat üzerinde olacak. Keyfiniz kaçmasın bundan, çünkü Mars sayesinde pek yerinizde duramayacak, sürekli sosyal etkinlikler peşinde koşan biri haline dönüşeceksiniz. Arkadaşlarınıza karşı aşırı korumacı ve kollayıcı tavırlarınız onların üzerinde negatif etki yaratabilir. Bu sürecin olası en iyi yanı ise daha çok sosyalleşme, en lezzetli yemeklerin dostlarla yenmesi olabilecektir. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Para anlamında gücünüzü toparlayabileceğiniz, özellikle aradığınız bir borç, ihtiyacınız olan bir kredi gibi finansal anlamda çözmeniz gereken bir sorun var ise bu hafta bunları halledebileceksiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmek, kendinizi sorgulamak, yeni hedefler belirlemek için oldukça uygun bir hafta. Kendinizde harekete geçebilecek gücü rahatlıkla bulabileceksiniz. Evinizde bir şeyleri düzenlemek, değiştirmek, aile içinde bir şeyleri düzene sokmak için de destekleyici etkiler var.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Özel hayatınızdaki kişiye karşı takıntılı davranışlardan uzak durmalısınız. Rastgele cinsel yaşamdan uzak durmalısınız. Varsa çocuklarınıza karşı daha sakin ve anlayışlı olmanızda fayda var. Bu hafta yeni birileri ile tanışabilirsiniz. Yalnız kalbinizi açacağınız  kişiyi dikkatli seçmelisiniz. Size gelecek işaretleri yanlış değerlendirmemelisiniz. Paranızı borsa ya da şans oyunlarında çarçur etmemeye de özen gösterin. Bu hafta biraz daha hobilerinize yönelmelisiniz. Hayatın keyifli yanlarını daha çok görmeye özen göstermenizde yarar var.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. 10. kariyer ve iş evinizde hareket edecek olan Mars, mücadele edeceğiniz alanların bu olduğuna işaret ediyor. Evet sizleri iş ve kariyerinize ilişkin konularda istediklerinizi elde etmeniz için ekstra enerji ve efor sarf etmeniz gerekecek.

Yalnız yöneticileriniz ile bu süreçte aranızda gerginlikler oluşabilir. Bazı sözleri yemeniz, yutmanız gerekebilir. Yapılan işlerle ilgili stres yaratıcı durumlar ortaya çıkabilir. Kendinizi bu konularda savaşçı gibi hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar sizleri sürekli, gergin ve stresli biri gibi algılamaya başlayabilirler. İş yükü, sorumluluklar, yetiştirilmesi gereken işler, sizleri tam bir ateş topuna çevirecek. İş hayatınızda ya da iş yerinizde mesaileriniz çok artabilir. İş yerinizde sizin dışınızdaki diğer insanların haklarını savunmak yüzünden kendinizi zora düşürebilirsiniz. Bu süreçte işler patlayabilir, sık sık son dakika golleri yiyebilirsiniz. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. İmza atmak, ortaklık başlatmak için gayet uygun bir hafta. Eğer ilişkinizde, özel hayatınızda sıkıntılar var ise bunları düzeltmek adına harekete geçmek için de gayet uygun bir zaman dilimi olacak. İnternetle ilgili bir takım iş veya projeleriniz var ise bu hafta bunları başlatmak için de gayet uygun bir hafta.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Evinizde, ailenizle ilişkilerinizde takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var. Bu hafta ev içinde boya, badana gibi işlere girişmek için pek de uygun bir zaman değil. Ailenize ya da birlikte yaşadığınız kişiye karşı baskı kurmayın. Davranışlarınız biraz daha yumuşak ve sabırlı olmasına özen göstermenizde yarar var. Yalnız bu hafta aileniz ve partneriniz arasında kalabilir, dengeleri kurmakta da zorlanabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek 9. evinizde ilerlemeye başlayacak olan Mars, hukuki anlamda bir takım problemler, sorunlar çıkarabilir. Uzun süredir süreli ödemelerle cebeleşmekten yoruldunuz. Bunlar borç olabilir, taksit olabilir, kredi olabilir.

Fakat son bir buçuk aydır sürekli cebinizden hızlı bir şekilde para çıktı ve bu süreç sizler için sona erdi. Şimdi ise mücadele edeceğiniz alan, tanıtım, reklam, seyahat, halkla ilişkiler gibi konular olacaktır. Bol bol seyahat edebilirsiniz. Hatta o kadar ki bu seyahatler ilk etapta keyif verici gibi gelse de bir zaman sonra yorgunluktan şikayet etmeye başlayabilirsiniz. Din, felsefe, inançlar gibi konularda pasif savunucu konumuna geçebilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili, yurt dışından gelecek olan paketler, siparişlerde dahil, stres yaratıcı durumlar ortaya çıkabilir. Bu süreçte çok daha fazla okuyabilir, hayatın anlamını çözmeye yardımcı olabilir. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Finansal anlamda kendinize çeki düzen vereceğinize, bütçenizi düzenleyebileceğinize işaret etmektedir. Yeni iş projeleri alabilirsiniz. Yalnız bu hafta finansal anlamda riskler almak için pek uygun değil. Sizler için bir nevi maddi anlamda hedef belirleme ve bu hedeflere göre çalışma, plan yapma haftası olacak.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. İş ilişkilerinizde baskıcı ve takıntılı olmamaya özen gösterin. Özellikle müşterilerinize karşı daha anlayışlı ve yumuşak davranmaya özen gösterin. Komşularınız, kardeşleriniz, kuzenlerinizle de kapışmamaya özen gösterin. Bu aralar sizleri yeni birileri ile tanıştırmak isteyebilirler. Fakat planlar pek de istenildiği gibi ilerlemeyebilir. Bu hafta açıkçası estetik yaptırmak, stilinizde veya dış görünüşünüzde bir şeyleri değiştirmek için pek uygun olmayabilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkileri ve evlilikle ilgili konularda stres ve gerginlik yaratan süreç artık geride kalıyor. Şimdi mücadele edeceğiniz, uğraşacağınız, efor sarf edeceğiniz alan para ile ilgili konular olacaktır. Ödemeler, krediler, borçlar, taksitlerle ilgili olacaktır.

Para gelir ama geldiği gibi gider, hesabınızı yapmakta zorlanabilirsiniz. Borçlarınızı almakta zorlanabilir, mirasla ilgili konularda sıkıntı çıkabilir. Elbette olmasını temenni etmeyiz, ama bazılarınız minik operasyonlar geçirebilir. Bu daha çok mide, göğüs ile ilgili olabilir. Başkalarına yardım etmek ve onların hakkını savunmak konusunda son derece başarılı olacağınız bu süreçte, bunu duygusal patlamalar olmadan, mantıklı ve stratejik bir şekilde yapmayı öğrenmeniz gerebilir. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Özel hayatınızı düzene sokmak, kendinize çeki düzen vermek için oldukça uygun bir hafta. Eğer partneriniz yok ise bu hafta sağlam, kalıcı ilişkiler kurma potansiyeliniz oldukça yüksek. Keza bu hafta yaratıcı çalışmalar yapmak, kendinize zaman ayırmak, yeni hobilere yönelmek için de oldukça uygun bir hafta. Artık sağlam, kalıcı adımlar atmak, harekete geçmek için çok uygun olacaksınız.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Parasal anlamda hiçbir konuyu takıntı haline dönüştürmeyin. Ödemelerde gecikmeler söz konusu olabilir. Para yüzünden kimseyle aranızı bozmayın. Hele ki özel hayatınızdaki kişilerle hiç bozmayın! Bu hafta keyif, zevk-i sefa için daha çok para harcayabilirsiniz. Maddi anlamda yatırım yapmak, paranızla risk almak için de pek uygun değil. Değerli eşyalarınıza göz kulak olun, kaybetmeyin veya çaldırmayın. Eğer yalnızsanız bu hafta başlayan ilişkiler biraz daha cinsel temalı olabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. Sağlıkla ilgili bir takım sorunlar sizi son bir buçuk aydır sıkıntı yaratmış olabilir. Günlük işlerinizde aksilikler, bozulan aletler, tamirat gerektiren işler..vs ama bu süreç artık sona eriyor.

Fakat şimdi mücadele, efor gerektiren, çaba sarf edeceğiniz zaman zaman stres yaratacak alan ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkileri üzerine olacaktır. Sabrınız sınanabilir, ilişkilerde hassas olabilirsiniz. Bu süreçte karşınızdaki kişilerle ortak paydada buluşmakta bir parça zorlanabilirsiniz. Sinirlendirilmeye açık olacaksınız. Bu süreçte kim dost, kim düşman biraz daha bunu fark edebileceksiniz. Hali hazırda var olan ortaklıklarını ve sözleşmeli işlerinizde sonlanmalar veya sizlerin sinirlerini bozabilecek durumlar söz konusu olabilir. Partnerinizin veya ortağınızın işleri ya da sağlığı çok keyifli gitmeyebilir. Bu durumdan sizde etkilenebilirsiniz. Destek ve yardım beklediğiniz noktalarda kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Ailenize odaklanabilir, evinizde, aile içinde düzeltmek ve organize etmek istediğiniz konulara el atabilirsiniz. Taşınmak, yer değiştirmek, evinizde tamirat işleri ile uğraşmak için oldukça uygun. Bunun yanı sıra kötü alışkanlık ve özelliklerinizden kurtulmak için de çalışmalar yapabilirsiniz. Ama bu hafta özellikle iletişim kazalarına karşıda dikkatli olmanızda yarar var.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Eğer yalnızsanız bu hafta başlayan ilişkiler daha ihtiraslı ve tutkulu olacaktır. Yalnız ailenize karşı inatçı ve dik kafalı bir şekilde davranmamaya özen gösterin. Birilerine karşı sevgi ve nefreti bir arada hissedebilirsiniz. Kalbinizi yanlış insanlara açabilir ve zarar görebilirsiniz. Sevginizi gösterirken takıntılı ve baskıcı bir tavır sergileyebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. 6. evinizde seyahat edecek olan Mars sayesinde günlük angarya işlerinizi arttırabilir. Sağlıkla ilgili konulara dikkat etmekte fayda var. Ateşli rahatsızlıklar, mide, ciğerler hassaslaşabilir.

Birlikte çalıştığınız kişilerle agresyon ve stres yaratıcı durumlar ortaya çıkarabilir. Bunun yanı sıra sürekli mesai, sürekli çalışma ve bundan yakınma durumu oluşabilir. Mars sizleri hem günlük yaşantınızda hem iş ortamınızda epey yorup sizden yüksek performans göstermeniz için zorlayacaktır. Özellikle bağırsaklarınız, boşaltım sisteminizde sorunlar baş gösterebilir. Bu dönemde birlikte çalıştığınız kişilere karşı tahammülünüz azalabilir. Bu süreçte yanınızda birilerini çalıştırıyorsanız onların sorunları sizi biraz boğabilir. Ev hayvanlarınız var ise onlar bu dönemde rahatsızlanabilir.

Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Sevgi, aşk, meşk konularında şansınız pek yaver gitmeyebilir. Size karşı birileri takıntılı davranabilir. Bu hafta ilişkiler çok platonik düzeyde kalabilir. Kendinizi psikolojik anlamda çok rahat hissetmeyebilirsiniz. Sağlık anlamında da özellikle genital bölge, üreme organları, yumurtalıklar hassas olabilir, kolay rahatsızlanabilirsiniz. Özel hayatınızda bir şeyleri paranoya yapabilir ve partnerinizi de çok kolay bir şekilde yorabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Mars bu hafta Yengeç burcuna geçiş yapacak ve 21 Temmuz tarihine kadar bu alanda seyahat edecek. 5. evinizde hareket edecek olan Mars; aşk, cinsellik, çocuklar, hobiler gibi konularda daha fazla efor, mücadele, stres gibi koşullar yaratabilir.

Cinsel anlamda libidonuz bir hayli yükselebilir. Özel hayatınızda flört ettiğiniz kişi veya kişilerle stres yaratıcı durumlar ortaya çıkabilir. Çocuk sahibi olanlar, onlarla ilişkilerde agresyon artabilir, çocuklarınız daha  özgürce ve sınırları aşmak istercesine hareket etmek isteyebilirler. Spora yönelebilirsiniz. Bu dönem sevginizi gösterirken daha sert ve kuralcı olabilirsiniz. Riskli aktivitelerden uzak durmakta yarar var. Bu dönem bol bol flört etmek isteyebilir, yeni insanlarla bol bol tanışabilirsiniz. Fakat bu dönem başlayan ilişkiler daha cinsel temelli olabilir. Bu hafta Venüs ile Satürn arasında da keyifli bir etkileşim var. Para anlamında elinizin daha da güçlenmeye başlıyor. Artık yaptığınız işler daha görünür bir hal almaya başlıyor. Maddi anlamda hedeflerinize, isteklerinize kilitlenecek ve rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Planlı olmanız ve hedef belirlediğiniz takdirde doğru stratejilerle kazanca ulaşabileceksiniz.

Bunun yanı sıra Venüs hem Plüton hem de Uranüs ile de kontakları olacak. Dostlarınızla aranız parasal meselelerden dolayı açılabilir veya arkadaşlarınızla aranıza karşı takıntılı, baskıcı bir şekilde davranabilirsiniz. Bu hafta tahammül seviyeniz biraz daha düşük olabilir. Arkadaşlarınızın tavır ve davranışları sizi rahatsız edebilir. Sizi haksız yere de eleştirebilirler. Eğer ki hayatınızda kimse yoksa, arkadaşlarınızın tanıştıracağı kimlerle küçük kaçamaklar yapabilirsiniz.