Dinçer Güner 27 Mayıs 2017 Günlük Burçlar

27 Mayıs Cumartesi – Günlük tüyolar

Öğlen saat 13:00 civarı Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Sizi rahatlatan, aşina olduğunuz, güven bulduğunuz yerlerde olmak, maceraya atılmak, risk almak istemezsiniz. Sizi hep rahatlattığını bildiğiniz, alışık olduğunuz ve karşınıza ne çıkacağından emin olduğunu yerler, mekanlar ve tanıdıklarla bir arada olmak en akıllıcası olacaktır.

Ev ve mutfak alışverişi yapmak, eve alarm taktırmak, saksılarınıza ve çiçeklerinize bakmak, su vermek için en uygun günlerden biridir. Kadınlarla vakit geçirin. İş arkadaşlarınıza veya komşularınıza sevecekleri tatlı, pasta, kurabiye, bisküvi türü yiyecekler ikram ederek sürpriz yapın. Dertli ve konuşmaya ihtiyacı olan bir dostunuza kulak verin, kucaklayın, stresinizi atacak sohbetler yapın. Evinize banyonuza, mutfağınıza, yatak odanıza yönelik dekorasyon ürünleri alabilir, evinizi derleyip toplayabilirsiniz.

Ay'ın su grubunda yer aldığı bu günde bol bol sıvı almalısınız. Uzun bir banyo yapabilir, vücudunuzu nemlendirebilir, suyun nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Güçlü etkileri hayatımıza yansıtan Ay'ın yöneticisi olduğu bu burçta sevgi, merhamet, empati ve güven duygusunu yaşayarak gökyüzü enerjilerini avantajınıza kullanabilirsiniz.