Dinçer Güner 25 Mayıs 2017 Günlük Yorumu

25 Mayıs Perşembe – Günlük tüyolar


Bugün İkizler burcunun 4. derecesinde bir Yeni Ay meydana gelecek. Yeni Ay’lar taze başlangıç zamanlarıdır. Ay yeni bir döngüye başlar buna bağlı olarak biz de hayatımızda yeni bir adım atmaya karar veririz. İkizler burcu iletişimle, haberleşme, eğitimler, öğrenmek, konuşmak, insanlarla bağ kurmak, zihinsel işler yapmak ve bilgi paylaşmak ile alakalı bir burçtur.

Bu nedenle, bu Yeni Ay döneminde bizler de yeni eğitimlere, kurslara, projelere başlayabilir, kendimizi daha iyi ifade etmek için çaba gösterebiliriz. İş görüşmelerine, yazışmalara, sınavlara ve eğitimlere start verebiliriz. İkizler burcunda Yeni Ay’ın yönetici gezegeni Merkür, bu süreçte Boğa burcunda yer alıyor. Somut kararlar almak için daha fazla bilgi elde etmek için İkizler Yeni Ay’ından faydalanabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, web sitesi, edebiyat, satış pazarlama ve diğer ticaretle ilgili alanlarda yenilikler yapabilirsiniz.
Bu Yeni Ay’ın en zor açısı Mars ve Satürn arasında yer alan karşıtlık olacak. Üstelik Satürn bir de geri harekette! Yeni başlangıçların sağlam temellere dayanabilmesi için fikirlerin karşılıklı olarak ortaya konması ve bir temanın sizin için ne ifade ettiğini ne anlama geldiğini açık ve net bir biçimde ortaya koymalısınız. Bunu yapmazsanız tartışmalar ve sürtüşmeler çıkacaktır.