Dinçer Güner 24 Mayis 2017 Günlük Yorumu

Astrolog Dinçer Güner 24 Mayıs Çarşamba – Günlük tüyolar


Venüs ile Plüton arasında beş gün sürecek olan gergin bir görünüm meydana gelecek. İlişkilerde tutku ve ihtiras ön plana çıkar. Bugün ilişkilerde, özel hayatınızda bir şeyleri takıntı haline getirebilirsiniz. Dikkatli olun! Cinsel anlamda daha çabuk uyarılmaya açıksınızdır. Bugünlerde başlayan ilişkiler daha çok tutku, fantezi ve seks temelli olabilir. İlişkilerde sınırları çok zorlayabilirsiniz. Hem sosyal hem de özel hayatta…


Libido enerjisi çok yükselebilir. Bugün cinsel ihtiyaçlar çok fazla artabilir. Karanlık, sessiz sokaklarda tek başınıza dolaşmayın. Yan kesicilik, cinsel taciz gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bekar olanlar, bugünlerde korunmadan seks yapmamaya özen gösterin. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar meydana gelebilir.


Sağlık olarak ise boğaz, böbrekler, üreme organları ve cilt hassaslaşabilir. Finansal anlamda yatırım yapmak için pek de uygun bir zaman değildir. Yaşadığınız ilişki size yoğunluğu veya üzerinizde kurduğu baskılar sebebiyle sıkıntı yaratıyor olabilir. Karşınızda sizi avucuna almak isteyen biri olabilir. Siz kendi arzularınız ve iradenizi tam anlamıyla ortaya koyamadığını bir durumda kalabilirsiniz. Var olan ilişkinizde yapılması gereken mantıklı değişimleri yapamıyor olabilirsiniz. Bu durumda gerilimlerinizi ortaya dökerken suçlayıcı veya kin güden tavırlar sergilememelisiniz. Size zarar verecek duygusal çıkışlardan uzak durmalısınız.