29 Mayis - 4 Haziran 2017 Haftalik Burçlar

Bu hafta, öz değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz. Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. Derin sezgilerimizi daha da yoğunlaştırarak belki de, şimdiye kadar hiç denemediğimiz konularda çığır açacağız. Bir süredir sürüncemede kalan hukuksal sorunlarımız olumlu veya olumsuz şekilde bitecek. Kişisel isteklerimiz ve egolarımıza zıt bazı konular bizi rahatsız etse de, önleyemediğimiz bir şekilde bu ortamın içinde bulanacağız. Aşkta eleştirici bir haftadayız ve duygularımızda terslikler yaşayabiliriz. Partnerimizden çok şey bekliyoruz.

KOÇ:
Maddesel istekleriniz, önünüze çıkacak fırsatlarla paralel ilerleyecek. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, fırsat kaybetmenize neden oluyor. Duygusal yönünüzü ortaya koyan çalışmalara başlayacaksınız. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Bu hafta, engellere takılabilirsiniz.
BOĞA:
Bu hafta, enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bu hafta katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Kendinizi yönlendirme konusunda oldukça başarılı davranıyor ve ısrarcı davranıyorsunuz.
İKİZLER:
Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Koşulları zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Venüs ve Merkür'den olumlu etki alıyorsunuz. Bildiğiniz konularda konuşmanız gerekirken, çevrenizde gelişen olumsuz olaylara da yorum getirmek isteyebilirsiniz. Bazen kendinizi tutamıyor ve müdahale etmemeniz gereken konulara el koyuyorsunuz.


YENGEÇ:
İçsel enerjinizin yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bu hafta, aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Ay kombinasyon burcunuz Yay'da ilerliyor ve kendinizle ilgili arayışlarınızı gündeme getiriyor. Duygusal akıcılığınızın çok yüksek olduğu bir hafta. Yaptığınız çalışmalar size yarar sağlayacak.
ASLAN:
Aldığınız her sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızda değişime hazır olmalısınız. Sizin için olumlu başlangıçlar gündeme gelecek. Çalışmalarınızdan dolayı takdir göreceksiniz.Bu hafta çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Başarı sizin için önemli bir olgu. Fakat her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyorsunuz.
BAŞAK:
Bu hafta, görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Yeni başlattığınız çalışmalarda oldukça başarılısınız. Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Ay Yengeç burcunda ilerlerken, kurduğunuz sağlam dostlukların faydasını göreceksiniz.
TERAZİ:
Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. İstediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. Dağınık çalışan insanlardan nefret ediyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakim bir tavır içindesiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün.
AKREP:
Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini için bilgi birikiminizden yaralanabilirsiniz. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlanıyorsunuz. Çevrenize bağlı yaşamak zorunda değilsiniz. Satürn, çevre ilişkilerinizde sizi temkinli yapıyor. Duyguların hafife alınmayacağını bildiğiniz için, macera türü ilişkilere kalbiniz daima kapalı.
YAY:
Bu hafta, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz.Aşkta birçok alternatif sizi bekliyor. Yapacağınız yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri istemeden etkileyecek ve daha sonra onların ilginç teklifleri ile karşılaşacaksınız. Enerjiniz güçleniyor.
OĞLAK:
Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Koşulların sizden yana oluşu; bazı engelleri ortadan kaldıracak. Birçok fırsat kendiliğinden oluşacak.
KOVA:
Her zaman belli standartlar dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Yeni ve güzel olaylar gündeme gelecek.Bu hafta, arkadaş çevrenizde size yaklaşmak isteyen birçok kişi var. Onların paylaşmak istediği konulara çekimser bakabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, kendinizi aşma konusunda size yardım ediyor.
BALIK:
İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz.Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bu hafta yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz.