29 Mayis 2017 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burçları Neler Bekliyor?


KOÇ:
Bu dönem terfi veya maaş yükselmesi gibi sizi motive edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Aile ilişkileri ile kariyeniz arasında birbirini destekleyici gelişmeler sizi daha da hırslandıracak.

BOĞA:
Bugün, eşinizle güç savaşları içine girebilirsiniz. Kendi isteklerinizi karşı tarafa benimsetme konusunda pürüzler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi dengelemek zorunda kalacaksınız.

İKİZLER:
Bugün maddi konulara önem vermeyeceksiniz. Yeniliklere ihtiyacınız yok. Koşulların sizden yana oluşu motivasyonunuzu güçlendiriyor. Sosyal yaşantınız genişleyecek ve önemli kişilerle tanışacaksınız.

YENGEÇ:
Düşüncelerinizi daha da esnetmek zorundasınız. Ay, yaratıcılığınızı kullanmanız konusunda size motivasyon sağlayacak. Bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.


ASLAN:
Dostlarınızla birlikte olmak size müthiş keyif verirken, anlamsız kişileri yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içinde olacaksınız.

BAŞAK:
Entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere ilgi göstereceksiniz. Dostlarınızla güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Güçlü duygularınız sizi yanıltabilir.

TERAZİ:
Hırslarınızı büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, akıllı davranırsanız kazanan siz olacaksınız. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve savaşmak yerine beklemelisiniz.

AKREP:
Mesleki konularda duygusal tatmin için yapacağınız çalışmaları daha sonraya ertelemelisiniz. Sosyal çevrenizdeki olumsuzluğun etkisini eski dostlarınızla hasret gidererek geçiştirebilirsiniz.

YAY:
Mükemmel başarıların eşiğinde iken, sizi aşan konuların altına imza atıyorsunuz. Kardeşlerle ortak kararlar almak için uygun bir dönem. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz.

OĞLAK:
Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Yatırımlarınızı yaparken dostlarınızın yardımını alacaksınız. Çevrenizde hırslarınıza eşlik edecek kişiler arayacaksınız.

KOVA:
Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz değişecek. Aile içi huzursuzluk yaşamak istemiyorsanız, aldırmaz bir davranış biçimini benimsemelisiniz. Pratik yönlerinizi rahatça kullanacaksınız.

BALIK:
Aşk hayatınızda oldukça romantik günler geçirebilirsiniz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estireceksiniz. Arkadaşlıkların aşka dönüşeceği özel bir dönemdesiniz.