28 Mayis 2017 Günlük Burç YorumuKOÇ:
Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, birçok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Kararlarınızı verirken, iyi düşünmelisiniz.

BOĞA:
Ne istediğinizi iyi biliyor ve taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün beklentileriniz biraz da yollardan gelecek haberlere bağlı olarak gelişecek. Çevrenizde güvenebileceğiniz kişilere ihtiyacınız var.

İKİZLER:
Fiziksel aktiviteleriniz için yoğun bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz.

YENGEÇ:
Bugün rutin işlerinizde yaşayacağınız duraksamalar sizi engellememeli. Rejim yapmak istiyorsanız, her gün yeni baştan diyet uygulamaktan vazgeçin.


ASLAN:
Ay para evinizde ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde, birtakım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Sözlerinize dikkat edin.

BAŞAK:
İnatçı tavırlarınızı bırakmalısınız. Tenkit edilmek istemiyorsanız, duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz. Yollardan gelecek sürpriz haberlerle keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

TERAZİ:
Kararlarınızı verirken maddi konumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, ortak çabalarınızı daha verimli hale dönüştürebilir. İdeallerinizde ısrarcı olmalısınız.

AKREP:
Fikir dağınıklığı yaşasanız bile, olaylara anında müdahale edebilecek işlek bir zekaya sahipsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli. Katılacağınız toplantılarda kalabalık sizi sıkabilir.

YAY:
Düşündüğünüz konular üzerinde çok fazla durmamalısınız. İşinizle ilgili huzursuzluklar söz konusu. Gücü sevmenize rağmen sizden üstün kişilerin fikirlerini kabul etme konusunda tereddüt yaşıyorsunuz.

OĞLAK:
Eski olayları kafanıza taktığınız zaman huzurunuz kaçıyor. Birçok sorunuzun cevabını anında bulacaksınız. Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz.

KOVA:
Kendinizi sorgulamak yerine, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Emlak sorunlarınız için gerekli iletişimi sağlayacaksınız.

BALIK:
Yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacağınız bir gün. Ay, sezgisel yeteneğinizi mantıksal olaylarla birleştirmenizi sağlayacak. Akşama doğru kendinizi mutlu hissedeceksiniz.