27 Mayis 2017 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burcum Ne Diyor?


KOÇ:
Duygusal konularda fikir yürütmekten kaçınmalısınız. Fevri davranışlarınızla, çevrenize yanlış örnek olabilirsiniz. Partnerinizden beklediğiniz ilgiyi akşam saatlerinde göreceksiniz.

BOĞA:
Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz.
İKİZLER:
Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması işinizin kolaylaşmasını sağlıyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin.

YENGEÇ:
Hedefleriniz konusunda yanılmıyorsunuz. Akıllıca verdiğiniz kararları çözümleyici bir metotla pekiştirmeniz, işlerinizin kısa sürede bitmesine neden oluyor. Bugün maddi konularda dikkatli olmalısınız.


ASLAN:
Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Çevreniz kalabalık olduğu zaman, daha mutlu oluyorsunuz.

BAŞAK:
Hisleriniz sizi yanıltabilecek koşulların zeminini hazırlıyor. Yürüttüğünüz bir iş konusunda baskı hissettiğinizde, bütün veriminiz düşüyor. Böyle durumlarda arkadaşlarınız size pek yaklaşmıyor.

TERAZİ:
Satürn burcunuzda ilerlerken, Güneş'in konumu isteklerinizdeki artışı körüklüyor. Özlemlerinizin karşılığını her zaman bulmanız mümkün değil. Çalıştığınız kişilerden maddi talepleriniz olabilir.

AKREP:
Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için, hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Olayları kendi açınızdan değerlendirme amacı içindesiniz. Finans konularınızla ilgili fikirleriniz gündeme gelecek.
YAY:


Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli enerjiyi toplamalı ve yardım almalısınız. Her şeyi tek başınıza yapamazsınız. Destek aldığınız zaman rahatladığınızı göreceksiniz.

OĞLAK:
Maddi konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecek. Partnerinizle ortak çabalarınız verimli hale gelecek.

KOVA:
Yaşamınızda daha iyi pozisyonlar için kendi koşullarınızı oluşturacaksınız. Topumda önemli işlerin altına imzalar atacak, uzun zamandır özlediğiniz başarının kapınıza geldiğini göreceksiniz.

BALIK:
Çevrenizde güçlü dostlarınızın destekleriyle gerçekleştireceğiniz çalışmalar, sizin için iyi bir zemin oluşturacak. Bazı yeni denemeler, geleneksel yapınızı zorlayabilir fakat bu durum hoşunuza gidecek.