26 Mayis 2017 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burcum Ne Diyor?


KOÇ:
Coşkularınız tavan yapıyor. Madde konusunda alışkanlıklarınızdan vazgeçmek istemiyor ve partnerinizin bu konuda size destek vermesini bekliyorsunuz. Çevrenizde talepkar tavırlarınız artacak.

BOĞA:
Merkür'ün karşıt burcunuza geçmesiyle; kişisel çekiciliğiniz artmasına rağmen, duygu ve mantık çatışması yaşayabileceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin negatif davranışlarından etkilenmeyin.

İKİZLER:
Yakınlarınıza karşı öfkeli bir tutum içinde olabilirsiniz. Girişken tavırlarınızı onlara empoze etmeye çalışmakla bir yerlere varamazsınız. Düşüncelerinizin benimsenmesini istiyor ve destek bekliyorsunuz.

YENGEÇ:
Enerji yoğunluğunuz nedeniyle ataklığınız üzerinizde. Merkür'ün, kombinasyon burcunuz Akrep'te yeralmasıyla, kişisel ilişkilerinizde idealist yapınız başarılı bir kompozisyon çiziyor.


ASLAN:
Birlikte çalıştığınız kişilere karşı tepkili davranabilir ve onları kırmak istemediğiniz halde, olumsuz davranışlarınızla üzebilirsiniz. Bugün, çalışmalarınıza daha hız vermek istiyorsunuz.

BAŞAK:
Bilinçaltı öfkelerinizin açığa çıkabileceği bir gün. Bu nedenle, kontrollü davranarak bu duygularınızın esiri olmayın. İstekleriniz ve tutkularınız yüzünden bazı yanlış adımlar atmanız mümkün.

TERAZİ:
Birlikte çalıştığınız insanların enerjik oluşları, size de motivasyon kazandırıyor. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile, bu yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor.

AKREP:
İnatçı tavırlarınız ve hedeflerinize aşırı bağlılığınız başarıyı da birlikte getiriyor. Çıtanız oldukça yüksek. Davranış biçiminiz zorlayıcı bir etki yaratsa da, siz yaşantınızdan oldukça memnunsunuz.

YAY:
Maddesel konularda tatmin olmanız zor görünüyor. Talepleriniz fazla olmasına rağmen, çevredeki kaynaklar dar ve bu nedenle isteklerinizde zorlanıyorsunuz. Satın alma duygunuz oldukça yoğun.

OĞLAK:
Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir gün. Yaşamınızda bazı değerleri sorgulayacaksınız. Olumsuzluklar karşısında öz benliğiniz güçleniyor.

KOVA:
Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını bugünlerde oldukça yanlış değerlendiriyorsunuz. Partnerinizle aranızda ilginç gelişmeler yaşanabilir.

BALIK:
Ay, burcunuzda ilerlerken egolarınızı daha da güçlendiriyor. Tutkularınız ve arzularınız partnerinizi korkutabilir. Aşırı istekleriniz onun olanaklarını zorlayabilir. Aranızda çelişkiler var.