25 Mayis 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ:
Bugün enerjinizi yerinde kullanmalısınız. Dostlarınızın da bir araya geleceği bazı ortamlarda kendinizi ispat edeceksiniz. İnandığınız konularda tecrübelerinizden yararlanmanız söz konusu olacak.

BOĞA:
Farklı fikirler üretebileceğiniz ilginç günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Duygusal değişimlerin yarattığı zararları önlemek elinizde. Bugün acele karar vermeyip kariyerinizi düşünmelisiniz.

İKİZLER:
Ay'ın konumu, parasal konularda elde edeceğiniz fırsatları duygusal boyutlarda kullanacağınızı gösteriyor. Uzun süredir düşündüğünüz konular üzerinde çalışmaya başlayacaksınız.

YENGEÇ:
Mükemmeliyetçi yapınızdan dolayı, partnerinizle bazı sorunların gündeme gelme olasılığı çok fazla. Kendinizi frenlemeli, karşılıklı isteklerinizin bileşkesi doğrultusunda hareket etmelisiniz.


ASLAN:
Ay'ın konumu, ince duygularınızı ortaya çıkarıyor. Fakat, aynı zamanda sizi hassas ve eleştirici yapıyor. Kırılmaya müsait yapınız, sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Hisleriniz sizi haklı çıkarıyor.

BAŞAK:
Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden, sağlıklı bir şekilde etkilenebilirsiniz. Motivasyonunuzu destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Araştıracağınız konular, size kazanç sağlayacak.

TERAZİ:
Çalışkanlığınız çevrenizde size olumlu puan kazandırırken, gücünüzü ikiye katlıyor. Bugün iş yerinizde duygusal desteğe ihtiyacınız var. Çalıştığınız kişilerin yeteneklerine çok dikkat ediyorsunuz.

AKREP:
Güneş, yapıcı olmanıza yardım ediyor. Başarabileceğinizden çok daha fazla işlere el atmak istiyorsunuz. Bugün partnerinizin kendine özgü fikirleri olacak ve bu düşüncelerini sizinle paylaşacak.

YAY:
Siz, doğanız gereği her şeye kolay inanmak istemiyor ve araştırmaya meraklı yapınızla olayları sonuna kadar irdeliyorsunuz. Finans konularında birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız.

OĞLAK:
Düşüncelerinizi paylaşmak için gerekli potansiyele sahip olmanıza rağmen, bastırdığınız duygular yüzünden zaman kaybına uğruyorsunuz. Yeteneklerinizi sergilemek için oldukça uygun bir gün.

KOVA:
Birçok işi bir arada yaptığınız zaman, motivasyonunuz artıyor. Bugün, mesleki anlamda size yarar sağlayacak birçok çalışma içinde olacak ve kendinizi ifade etmenin huzurunu yaşayacaksınız.

BALIK:
Kararlarınızı vermeden önce, geçmişin pürüzlerinden kurtulmalısınız. Takıntılarınızın sizi olumsuz etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, sadece hedeflerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz.