24 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burcum Ne Diyor?


KOÇ:
Mesleki konularınızda temkinli gitmelisiniz. Bu dönemde adımlarınızı iyice düşünerek atın. Uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. İhmal ettiğiniz sağlık problemleri gündeme gelebilir.

BOĞA:
Aşk ilişkilerinizi aileniz ve sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun bir gün geçirebilirsiniz.

İKİZLER:
İletişim konusunda çıkan aksilikler canınızı sıkacaktır. Fakat, şans sizi desteklemeye devam ederken motivasyonunuzu koruyarak, pes etmeyeceksiniz. Başlayacağınız yeni iş için sakinliğe ihtiyacınız var.

YENGEÇ:
Planlarınızı uygularken kibar fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Aile toplantılarına ağırlık vereceksiniz.


ASLAN:
Hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir gün içindesiniz. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır.

BAŞAK:
Bu dönem yanlış ilişkilerden uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Adalet konusundaki hassasiyetinizin atağa kalkmasıyla grup toplantılarınızda haksızlıkları yerici konuşmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ:
Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetlerinizin iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz birçok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak. İyimser yönlerinizi kullanın.

AKREP:
Aşkta hırslarınızı bilemek zorundasınız. Yaşadığınız aşklar size son derece normal gelirken, başkalarının dudaklarını uçurtabilecek cinsten olabiliyor. Karşılaştığınız kişilerden çabuk etkilenebilirsiniz.

YAY:
Yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olabilir. Duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekecek. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak.

OĞLAK:
Hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Paylaşım konusunda gizliliği tercih edeceksiniz.

KOVA:
Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Değişik duygularla hareket edeceksiniz.

BALIK:
Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacak. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Aktif ve risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız.