23 Mayis 2017 Günlük Burç YorumuKOÇ:
Önemli anlaşmalar yapmak için uygun bir gün içindesiniz. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji, istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Çevresel koşullarınızı doğru algılamalısınız.

BOĞA:
İş konusunda rakiplerinizi unutmamalı ve tavırlarınızı planlı şekilde sürdürmelisiniz. Başarıyı mıknatıs gibi çekiyorsunuz fakat hiçbir şeyin kolay olmadığını da sizden iyi bilen yok.İKİZLER:
Zihinsel enerjiniz olumlu ve algılama yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Karşı cinsle aranızda sezgiye davranan bir duygusal gelişme söz konusu.

YENGEÇ:
Dengelenmiş kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygın bir şekilde sunuyorsunuz. Bilgilerinizi cömertçe paylaşıyor ve olaylara keskin bir mantıkla yaklaşıyorsunuz.


ASLAN:
Bugün ailenize vakit ayırmalı, sorunlarıyla daha yakından ilgilenmelisiniz. Ay'ın konumu, sizi hassaslaştırıyor ve duygusal konularda çevrenize karşı daha tutarsız olmanıza neden oluyor.

BAŞAK:
Görüşeceğiniz kişilere kendi görüşlerinizi aktarmak isteyecek ve duygusal bağlarınızı güçlü tutacaksınız. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden asla taviz vermek istemiyorsunuz.

TERAZİ:
Ay burcunuzda ilerlerken, romantik ve duygusal yönlerinizi istemeseniz de, ortaya çıkarıyor. Hata yapmaktan korkar bir haliniz var. Duygusal fırtınalardan korunmak uğruna, aşka sırtınızı dönüyorsunuz.

AKREP:
Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak ve kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız. Satürn karşıt evinizde yer alırken, sosyal ilişkilerde inatçı bir tavır sergiliyorsunuz.

YAY:
Kafanızda her zaman uğraştığınız işin dışında henüz sizin de somutlaştıramadığınız işlere yönelmek var. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. Girişimler için uygun bir gün.

OĞLAK:
Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Bugün her konuya farklı bir yorum getiriyor olayları sıkı bir şekilde birbirine bağlıyorsunuz.

KOVA:
Bugün, yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilere geleneksel ve sahiplenme duyguları ile yaklaşacak, onlarla fikir birliği içinde olacaksınız.

BALIK:
İş ilişkilerinizi yoğun tutmak zorundasınız. En küçük kopukluklar performans düşüklüğüne neden oluyor. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi mantık çerçevesi içinde değerlendirebilirsiniz.