22 Mayis 2017 Günlük Burç YorumuKOÇ:
Olumsuz duygulardan kurtulmanın tam zamanı. Bugün kendinizle ilgili düşüncelerinizi gözden geçirmeden önce, ertelediğiniz işleri bitirmeli ve zamanla yarışmak yerine koşullarda uzlaşmalısınız.

BOĞA:
Eşinizle paylaşımlarınızın mükemmel gelişeceği bir gün. Olaylara esprili bir şekilde yaklaşacaksınız. Bugün, çevrenizdeki kişileri kendi sezgileriniz ve gözlemciliğiniz sayesinde yönlendireceksiniz.


İKİZLER:
Bugün, arkadaşlarınızın davranış biçimlerini yargılamanız size yeni bir performans sağlayacak. Onların görüşlerini, önemli bir şekilde etkiliyor ve yönlerini istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz.

YENGEÇ:
Aşkı yoğun bir şekilde hissedecek ve partnerinizin güçlü özelliklerinden etkileneceksiniz. Sevdiğiniz kişiden tam bir bağlılık bekliyor olmanız, onu ve sizi farklı bir konuma sürükleyebilir.


ASLAN:
Bugün duygularınızı özel bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Partnerinizle aranızdaki çekişmelere bir son vermelisiniz. Çok çabuk panikliyor ve mantığınızın o an için iflasına neden oluyorsunuz.

BAŞAK:
Çalışma yaşamınızda sosyal biri olarak tanınıyor ve seviliyorsunuz. Hatta, herkes tarafından zor durumda olunduğu zaman, yardıma çağrılan kişisiniz. Fakat, siz aynı desteği göremiyorsunuz.

TERAZİ:
Enerjinizin yoğunluğu aşk yaşantınızı olumlu etkileyecek. Partnerinizle kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Hoşgörülü yönlerinizi ortaya çıkaracak, birçok organizasyona öncülük edeceksiniz.

AKREP:
Yapıcı davranışlarınızla göz doldurmayı biliyor olmanız, çevrenizin kalabalıklaşmasına neden olacaktır. Tecrübelerinizin her konuda size klavuzluk ettiğiniz görmek rahatlamanızı sağlayacak.

YAY:
Bugün finans konularına ilgi gösterecek ve enerjinizi maddi konulara yönelteceksiniz. Amaçsız yaşamayı sevmediğiniz için, yeni hedeflere yönelecek ve kendinizi daha yaratıcı hissedeceksiniz.

OĞLAK:
Düşüncelerinizi gizlemeyi seviyorsunuz. Bugün, saklı alanlarda ve geri planda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Aşkta sizi sıkan bazı konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor.

KOVA:
Partnerinizin maddesel problemlerine karşı ilgi göstereceksiniz. Onunla işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu seyredebilir. Hoşgörülü olmak istemiyorsunuz.

BALIK:
Bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir şekilde davranıyorsunuz. Yoğun isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyor ve gücünüzü farklı işlerde denemek istiyorsunuz. Bugün sizinle çalışanları şaşırtacaksınız.