21 Mayis 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Mantıklı davranmak isteyeceğiniz gün içinde çözülmesi gereken birçok problem sizi bekliyor. Düşüncelerinizi sergilemekten korkmuyorsunuz. Ortaklıklar konusunda arabuluculuk yapacağınız bir gün.

BOĞA:
Çevrenizde gelişen olaylara kayıtsız kalmak isteseniz bile, duygusal anlamda etkileniyorsunuz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek.


İKİZLER:
Bugün, kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. Geçmişinizdeki olayları düşündüğünüz zaman, gizemli ayraçlara takılıp kalıyorsunuz. Kariyerinizi pekiştirecek kişilerle görüşeceksiniz.

YENGEÇ:
Günlük yaşantınızı renkli bir hale getirmek istiyorsunuz. Duygularınızı paylaşmayacak ve ketum olmayı tercih edeceksiniz. Fakat çevreniz sizi rahat bırakmalayabilir. İlginç bir aşkla karşılaşabilirsiniz.


ASLAN:
Maddi imkanları geniş, kariyer sahibi sizi, güçlü kılacak aşk kapınızda. Yavaş ve temkinli bir şekilde ilerleyerek sosyal hedeflerinize ulaşacaksınız. Bu birlikteliklerden çıkarlar sağlayacaksınız.

BAŞAK:
Sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir fakat sizin hiçbir şeye aldırdığınız yok. Çünkü, kendi bildiğinizden şaşmıyorsunuz.

TERAZİ:
Her yaptığınız hareketin sonucunda geriye dönük hesaplar yapmanız, çevrenizden tepki almanıza neden olabilir. Paranızı gereksiz harcamaktan çekiniyor ve istemeseniz de, disiplinli hareket ediyorsunuz.

AKREP:
İş hayatınızda beklediğiniz performansı çevre ilişkilerinizle bütünleştirebileceksiniz. Karşınızdaki kişiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden oldukça olumlu bir şekilde etkilenecekler.

YAY:
Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Girişimciliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmuyor, kişisel enerjinize güveniyorsunuz. Kendinizi her anlamda denetlemekten vazgeçin.

OĞLAK:
Bugün duygusal konulara kapalı olacağınız için, tolumsal hayatınız ön plana çıkacak. Maddi durumu iyi kişilerden etkileneceksiniz. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz.

KOVA:
Gün içinde yollarla ilgili fırsatların gündeme gelmesi, sizi unuttuğunuz konularda yeniden umutlandırabilir. Duygusal ilişkilerinize güçlü bir mantıkla yaklaşmak sizi olumsuz etkiliyor.

BALIK:
Yeni iş anlaşmaları için uygun bir gün. İyi değerlendirmelisiniz. Farklı fikirler ilginizi çekerken, en doğruyu bulma çabası içinde olacaksınız. Bugün, her konuda çok yönlü düşünüyorsunuz.