fal baktırmak istiyorum

Fal günümüzde çok yaygın bir eğlence aracıdır. Bir söz vardır " Fala İnanmayın Falsızda Kalmayın... " gerçekten çok doğru bir sözdür. Düşündünüz mü fal nasıl oluyor nasıl bakıyorlar ve sizin hakkınızda bazı şeyleri söylüyorlar.

Her insan yaşamanın geleceğinin bazı yerlerini çok merak eder. O dönemlere özel dönemler adı verilebilir. İnsanlar düşünür acaba o dönemde ne olacak ben nasıl olacağım gibi. caba geleceğimi öğrenebilirmiyim sorularını sorarlar.

Falın birçok çeşiti vardır. Dünyada bakılan fallara bakılırsa 1000 den fazla çeşiti olduğu söylenebilir.
Herşeye rağmen gelecek belli ortam ve metotlarda görülebilir. Fallarınm hepsinde bütün falların amacı aynıdır. Amaç geleceğin görülmesidir. Bu falların bazılarında üst düzeyde mistik ve akült yöntem gerekiyor. Bunlara doğuşta gelen algılama yetenekleride diyebiliriz.

Not ; Sizler yinede " Fala İnanmayın Falsızda Kalmayın " sözünü unutmayın.

Fal Çeşitleri Nelerdir ;

1- El Falı
2- Kahve Falı
3- İskambil Falı
4- Domino Falı-
5- Renk Falı
6- Sayı Falı
7- İsim Falı
8- Çizgi Falı
9- Zar Falı
10- Tarot Falı 11- Zar Falı
12- Bakla Falı
13- Ağaç Falı gibi bakılan popüler fal çeşitleri bunlardır.

Fala inanmayın ama falsızda kalmayın..! Bu sözü duymayanınızın olduğunu sanmıyorum. Peki hiç düşündünüz mü nasıl oluyor da oluyor..?

Herkes yaşamındaki bazı dönemleri merak eder. O dönemler özel dönemlerdir. Acaba o dönemlerde neler olacaktır? Gelecek öğrenile bilinir mi? Buna imkan var mı?

Fallar çok çeşitlidir. Dünyada kullanılan yada bilinen fal sayısı binden fazladır desek abartmış olmayız.

Her Şeye rağmen gelecek yinede belli ortamlar ve metotlar içinde görülebilir.

Falların hepsinde amaç hep aynıdır. Geleceğin görülmesine çalışılır. Bunların bazıları üst düzeyde bilgi gerektiren mistik veya akült yöntemlerdir. Daha da ötesi doğuştan gelen bazı algılama yöntemleridir. Benim burada sizlere açıklayacağım fallar bunların dışında; Mistizm gerektirmeyen yöntemler olacaktır.

İnsanoğlu varoluşundan bu yana gelecek hakkında çeşitli öngörülerde bulunmak ve önceden öğrenmek dürtüsünü yenememiştir. Bu güçlü dürtü ile birlikte geleceği tahmin yöntem ve araçlarını içeren fallar (kehanet sanatları) ve bu falların uygulanmasından elde edilen kehanet doğmuştur. Günümüzde falların çağa ayak uydurması sağlanarak, birer kehanet aracı olmaktan çok kişinin kendisini, içinde bulunduğu durumu, ve bilinçaltının mesajlarını elde etme yolunda kullanılır hale getirilmişlerdir.

Kehanet, akılsal ve sezgisel olmak üzere başlıca iki bölüme ayrılabilir. Akılsal kehanet yöntemleri arasında Astroloji (bir fal değildir), Tarot (kartomansi), I-Ching, El Falı (şiromansi), Numeroloji, Kahve Falı, Domino Falı, Zar Falı, yazıyı inceleme (grafoloji) ya da yüz hatlarını inceleme (fizyonomansi) olarak sayılabilir.

Sezgisel olanlar asıl kehanetleri teşkil ederler. Bunlar duygu olarak, fikir ve zihni aniden aydınlatan önceden biliş (prekognisyon) şeklinde ifade edilmektedir. Bu bir medyumluk türüdür ve burada herhangi bir biçimde aklı kullanma ve mantık yürütme söz konusu değildir. Bu gibi kehanetlerden bazıları akla ters düştüğü için zihin tarafından reddedilse bile yine de gerçekleşmektedir.

Kemik Falı
Kum Falı
Kur’a (Harf) Falı
Nokta Falı
Ölü Falı
Papatya Falı
Renk Falı
Tesbih Falı
Yaprak Falı
Yüzük Falı
Zar Falı
Çay Falı
Harf Falı
Kitap Falı
Güneş Falı
El Falı
Duman Falı
Domino Falı
Çiçek Falı
Bulut Falı
Bakla Falı
Ay Falı
Ateş Falı
Kahve Falı
İsim falı
Sayı falı


etiketler:
fal bakmak istiyorum bende fal baktırmak istiyorum cevap fal baktırmak istiyorum baktırmak istiyorum demeniz yeterli forum internette fal baktırmak istiyorum bedava fal baktırmak istiyorum ücretsiz fal baktırmak istiyorum msn tarot falı baktırmak ister misiniz